Kodėl jums reikia namų fotografijos studijos

Why You Need a Home Photography Studio

Kai pradėsite fotografuoti, pasaulis yra jūsų studija, bet po kurio laiko galite pavargti nuo kovos su saule ir oru. Tai yra, kai žinote, kad laikas dirbti aplinkoje, kurioje galite kontroliuoti aplinką.

Ir daugiau atsitiktinio fotografo, namų studija yra puikus būdas išmokti dirbti studijos aplinkoje.

Namų studijos privalumų naudojimas

Vienas iš privalumų, turinčių studiją jūsų namuose, yra tai, kad jausitės labai patogiai. Jei tik pradedate, patogumas ir pasitikėjimas gali padėti jums užfiksuoti puikų filmą arba padėti jums gerai dirbti su jūsų modeliu.

Namų studijoje jūs taip pat galite valdyti aplinką daug didesniu mastu nei tuo atveju, jei buvote lauke. Laukia, kol debesys judės, vėjas miršta arba praeiviai, kad išvalytumėte jūsų rėmą, gali būti erzina, kad studija neturi susidoroti.

Namų aplinka taip pat reiškia, kad lengvai pasieksite tokius patogumus kaip maistas, vanduo, tualetai, makiažas ir pan. Tai reiškia, kad jūsų modelių ir kitų įgulos narių laukimo laikas bus mažesnis.

Nuotraukų studija su apšvietimo įranga

Paimkite kambarį

Dabar, kai esate įsitikinęs, kad namų studija yra geriausias pasirinkimas jums, yra keletas dalykų, kuriuos turite galvoti, kai pasirenkate kokią kambarį įdėti savo studiją.

Pirmiausia pasirinkite, kokią fotografiją norite sutelkti. Tarkime, jūs nuspręsite atlikti portreto darbą. Tada turite nuspręsti, ar atliksite tik galvos šūvius ar viso kūno kadrus. Pirmuoju atveju pakaks daug mažesnio kambario, tačiau pastarajam reikės didesnio patalpos, kad būtų galima pritaikyti modelį, įrangą, fotoaparato ir objektyvo pasirinkimą. Pavyzdžiui, su 50 mm objektyvu ir pilno kadro fotoaparatu, jums reikės nuo 10 iki 13 pėdų tarp jūsų ir jūsų objekto, kad suteiktumėte patogią galvą.

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra lango išdėstymas. Kambarys su į pietus nukreiptu langu yra geriausias ir lengviausias valdymas, tačiau taip pat gerai veikia ir į šiaurę nukreiptas langas. Šios kryptys yra optimalios, nes per visą dieną jos suteikia labiausiai nuoseklų apšvietimą ir linkusios suteikti švelnesnę šviesą. Kita vertus, langai į rytus ir į vakarus labiausiai pasikeis per dieną ir linkę būti griežtesni.

Jūsų studijos nustatymas

Nesijaudinkite, jei jūsų langai nėra optimaliai išdėstyti, nes yra galimybių, kad jie būtų geriau. Langų procedūros ir modifikatoriai šiuo atveju yra geriausi draugai. Pavyzdžiui, jei norite dramatiškos ir madingos išvaizdos, naudokite žalias žaliuzes, kad gautumėte didelio kontrasto filmo išvaizdą. Arba, jei grožio atvaizdai yra labiau jūsų stiliaus, plonas muslinas ar popierinis aklas gali suteikti jums minkštą švytėjimą, kuris paryškins jūsų modelį.

Geras fonas taip pat padės jūsų fotografijai išsiskirti. Dėl begalinės fono jums bus suteikta daug lankstumo, palyginti su spalvomis ir tekstūromis, kurias galite naudoti, o tai yra gana lengva padaryti.

Namų studijos gali būti puiki idėja, nes jos suteikia jums didesnę aplinkos kontrolę be studijos erdvės nuomos išlaidų. Jie gali padėti jums jaustis patogiai, o tai savo ruožtu padės jums lengvai atsigauti. Apskritai, jūs nesigailėsite apie šį žingsnį.