Ar reikia turėti oficialų fotografijos švietimą?

Do You Need To Have A Formal Photography Education?

Jei norėtumėte tapti rimtu ar sėkmingu fotografu, turėtumėte gauti formalų išsilavinimą? Jūs nustebinsite, kiek fotografų susiduria su šiuo klausimu. Jei jie ne visai kovoja su juo, jie bent kartą savęs tai paprašė savo mėgėjų ar profesinės karjeros metu.

Tie, kurie nori sužinoti, ar jie turėtų eiti į mokyklą, gali tai padaryti, nes jų karjera nėra ten, kur jie nori, ar jie jaučiasi savimonę, kai jie bendrauja su bendraamžiais, turinčiais formalaus, fotografijos mokymosi. Ar turite turėti formalų fotografijos išsilavinimą, ar tai nereikalinga?

Pagalvokite apie išlaidas

Savaime suprantama, kad mokyklos lankymo išlaidos - bet kuri mokykla bet kokiam laikotarpiui - greičiausiai yra vienas svarbiausių veiksnių, lemiančių žmonių sprendimus. Kadangi pragyvenimo išlaidos nuolat auga ir patikima buhalterinė apskaita ir biudžetas nėra visų prioritetas, gali būti sunku rasti, iš kur atsiras papildomas mokymas mokyklai.

Žinoma, čia taip pat turėtume išsklaidyti mitą: jums nereikia apšviesti dešimčių tūkstančių dolerių, kad eitumėte į fotografijos mokyklą. Yra tinkamos alternatyvos keturių metų universitetui gauti. Pvz., Galite eiti į savo vietinę bendruomenės kolegiją dvejų metų kursuose, kur vis tiek sužinosite pagrindinius dalykus. Tada paprastai po dviejų metų galite pervesti kreditus į didesnę mokyklą, jei nuspręsite tęsti studijas.

Pagalvokite apie tai, ką sužinosite

Galų gale, eidami į rimtą koledžą ar universitetą, kad sužinotumėte smulkesnius fotografijos taškus, jūs tapsite geresniu fotografu, nes jūs išmoksite dalykų, kuriuos neuždirbsite savarankiškai.

Viena vertus, konkuruoja su kolegomis studentais, kad gautų gerų profesorių kritikų, išsiskirtų ir tiesiog sužinotumėte, kas yra geresnė už tuos, kurie verčiasi tuo pačiu prizu. Tokia konkurencija yra puiki, nes tai yra pirmtakas, su kuriuo susiduriate kaip mėgėjai (nors ir mažesniu mastu), ir profesionalus fotografas, nes būsite pasiruošę darbams, projektams ir klientams realiame pasaulyje.

Be to, priklausomai nuo tikslios mokyklos, į kurią einate, ir su nuotraukomis susijusių kursų intensyvumo, neįprasta, kad dešimtys valandų praleidžiate tik fotografuojant ir fotografuojant. Vėlgi, tai pasiruošia jums pasirodyti, kaip rodyti save kaip fotografą.

Pagalvokite apie realaus pasaulio galimybes, kurias galite gauti

Galutinis tikslas - eiti į mokyklą yra jūsų fotografijos darbas kaip realaus pasaulio karjera. Tiems, kurie nedirba į mokyklą, vis dar egzistuoja realios galimybės; jie gali būti trumpesni. Žinoma, jei turite galimybę dirbti su dideliu pavadinimu fotografijoje kaip asistentas, praktikas ar projekto partneris, tai jūs norite iš karto pasinaudoti. Galbūt geras, senamadiškas tinklas tave nuvedė be mokyklos.

Tačiau, jei einate į mokyklą ir rimtai vertinate savo meną ir amatus, galite susisiekti ir su realaus pasaulio galimybėmis. Fotografijos / kino studentai visada turi progą pradėti dirbti su profesionalia kino komanda, o kontaktai tarp dėstytojų ir kolegų gali atverti kai kurias puikias laisvai samdomų vertėjų fotografavimo galimybes dar mokykloje.

Pagalvokite apie savo reputaciją / patikimumą

Atminkite, kad ne visi didieji fotografai nuvyko į oficialią fotografijos mokyklą. Kitaip tariant, jums nereikia ten patekti, kad taptumėte geru fotografu. Tačiau manau, kad kai kurie žmonės, kaip ir potencialūs klientai, priims jums sprendimą, kai matys, kad jūsų gyvenimo aprašymas apima dalyvavimą ir galbūt netgi baigusių bet kokią fotografijos mokyklą.

Kai būsimi klientai mato, kad išvykote į mokyklą, jie gali su jumis susikurti gerą nuomonę, kaip profesionalą, skirtą savo menui.

Pagalvokite apie darbo ir gyvenimo pusiausvyrą

Didžiulė problema, kai apsvarstysite galimybę eiti į fotografijos mokyklą, ypač jei nebenaudojate savo vėlyvųjų paauglių, yra tai, kaip galite ją pritaikyti savo gyvenimui. Tarkime, jūs esate mėgėjiškas fotografas su dienos darbu ir šeima, palaikančia. Mažai tikėtina, kad įrengimas mokykloje bus šiek tiek sudėtingas.

Jei grįšite į mokyklą, ar savaitgaliais galite praleisti daugiau laiko su šeima? Ar tai gerai su jais? Net jei jūs einate į mokyklą ne visą darbo dieną, ar tai trukdys jūsų darbui? Ar galbūt žiūri į naktines klases?

Nors kai kurie dirbantys žmonės su šeima akivaizdžiai gali grįžti į mokyklinį darbą, jis prisiims papildomą įsipareigojimą ir reiškia didesnę atsakomybę. Turite savęs paklausti, ar tai realu jūsų gyvenimo situacijai.

Ėjimas į fotografijos mokyklą turi privalumų ir trūkumų

Tai iš tikrųjų visa šio tyrimo esmė: eiti į fotografijos mokyklą yra ir aukštyn, ir neigiamai. Tik jūs galite išsiaiškinti, ar nauda yra didesnė už teigiamus rezultatus, ar jei trūkumai yra didesni už privalumus.

Nepaisant to, ar galiausiai nuspręsite eiti į fotografijos mokyklą, yra viena tiesa, kuri yra beveik svarbesnė. Jūs turite būti gana gerai apvalus, kad būtumėte puikus fotografas. Yra kūrybinė pusė, techninė pusė ir verslo pusė; visi trys turėtų ateiti kartu, per savo karjerą.

Kai kurie žmonės gali patekti į šį apvalų aspektą su arba be mokyklos. Kas yra tikrai svarbu, ar turite ryžtą ar ne būti pilnavertis fotografas. Kai kuriems, eiti į mokyklą, yra kelias į jį, bet kitiems tai reiškia, kad tikrasis gyvenimas patenka tiesiai iš šikšnosparnio ir išsiaiškina, kaip vyksta.