6 būdai, kaip padaryti tobulus blynus

6 Ways to Make Perfect Pancakes

Užkandžių tobulų blynų paslaptis gali būti daugiau mokslo nei menas. Štai kaip patobulinti savo tešlą, keptuvę ir apverstą techniką, kad galėtumėte blaškesnius ir skanesnius blynus.

Jūs įpilkite aliejaus tiesiai į keptuvę

Net ir pačius kruopščiausiai besisukančius, beveik neįmanoma gauti tolygiai padengtą alyvą. Norint užkirsti kelią susikaupimui, kuris gali užkirsti kelią nevienodai virti blynus, Stephanie Le siūlo šepetėliu valyti ploną aliejaus sluoksnį arba lydytą sviestą ant keptuvės. Tai apsaugo nuo nevienodo plitimo, kuris suteiks jums auksinės rudos blynelės be jokios kišenės. Jei neturite šepečio, sulankstytas popierinis rankšluostis taip pat padarys gudrybę (įsitikinkite, kad keptuvė nėra karšta).

Tu permaišykite tešlą

Kryžiai nėra priešas! Kol sausos ir drėgnos sudedamosios dalys yra visiškai sumaišytos (tai reiškia, kad nėra miltų juostelių), nereikia išeiti iš kiekvieno vienkartinio. „Bon Appetit“ teigimu, per daug maišant tešlą gali blynai kramtyti, o ne lengvi ir purūs.

Per trumpą laiką (arba per vėlai)

Jei netrukus atversite blyną, greičiausiai turėsite jį vėl pasukti, kad galėtumėte baigti kepti pusę. Jei pernelyg vėluojate, jūsų blynas nudegina. Raktas į tobulą apversti: „Ieškokite burbuliukų, kurie pradeda atsirasti blynų krašte. Kai jie pradeda pop ir formuoja skyles, žinote, kad atėjo laikas apversti “, sako Le.

Padaryti tešlą prieš laiką

Tai gali atrodyti kaip gera idėja prieš naktį paruošti tešlą, kad galėtumėte atsipalaiduoti. Bet rauginantys agentai, kaip antai soda, veikia iškart, kai jie patenka į drėgnus ingredientus, taigi kuo ilgiau tešlos sėdi, tuo mažiau efektyvūs bus tie agentai, kurie priartins jūsų blynus. Sudedamųjų dalių palaikymas dešinėje tempe taip pat yra labai svarbus norint pasiekti pūkuotą flapjacką. „Šalti skysčiai ir kiaušiniai gamina švelnius blynus“, - sako Thomasas Josephas „Martha Stewart Living“ virtuvės „Conundrum“. „Pridėkite drėgnąsias medžiagas iki kambario temperatūros prieš jas pridėdami. Jis taip pat siūlo sulankstyti kelis plaktus kiaušinių baltymus, kad būtų galima netgi pūkuoti.

Jūs išpilkite tiesiai iš dubenio į keptuvę

Dėl šios priežasties sudėtinga sukurti vienodus blynus, todėl juos sunkiau virti vienodai. „Naudokite nedidelę matavimo taurę, pvz., 1/4, kad užtikrintumėte tolygius blynus“, - sako Le. „Tai leidžia jums būti nuoseklesniais, o ne tik išlieti atsitiktines sumas.“

Pane yra per karštas (arba šaltas)

Puodo temperatūra iš tikrųjų yra viskas: per karšta, ir jūs turite sukapotus pyragus; pernelyg atvėsti ir jie gali išsiskirti plokščiu ir kietu. Patikimas kelias į tobulą blyną yra naudoti elektrinį tinklelį, nustatytą 375 laipsnių, pagal Didžiosios Amerikos blynų kompaniją. Jei naudojate įprastą keptuvę, laikykite šilumą vidutiniu ir vidutiniu mažu, sako Le, ir pirmiausia išbandykite nedidelį kiekį tešlos, kad pamatytumėte, kaip ji virėja.