6 patarimai, kaip fotografuoti fotografavimą

6 Tips to Master Panning Photography

Turite matyti tas nuotraukas, kuriose automobilis ar motociklas atrodo ryškūs ir sutelkti, o fonas atrodo judesio efektu. Iš pradžių jūs galėjote galvoti, kad tai yra „Photoshop“ triukas arba prielaida, kad tai bus tik profesionalus sporto fotografas. Na, leiskite man pasakyti, kad tai vadinama fotografavimo fotografija, ir šis metodas yra lengva išmokti.

Viskas, ką jums reikia padaryti, yra laikyti praktikuojančią šią techniką, kol įsisavins fotografavimo fotografavimo meną. Kad padėtų jums tai padaryti, aš išvardijau šešis lengvai suprantamus patarimus, kurie padės jums užfiksuoti puikias fotografavimo nuotraukas.

1 - Nustatykite fotoaparatą į „Shutter Priority“ režimą

Turite matyti tas nuotraukas, kuriose automobilis ar motociklas atrodo ryškūs ir sutelkti, o fonas atrodo judesio efektu. Iš pradžių jūs galėjote galvoti, kad tai yra „Photoshop“ triukas arba prielaida, kad tai bus tik profesionalus sporto fotografas. Na, leiskite man pasakyti, kad tai vadinama fotografavimo fotografija, ir šis metodas yra lengva išmokti.

Viskas, ką jums reikia padaryti, yra laikyti praktikuojančią šią techniką, kol įsisavins fotografavimo fotografavimo meną. Kad padėtų jums tai padaryti, aš išvardijau šešis lengvai suprantamus patarimus, kurie padės jums užfiksuoti puikias fotografavimo nuotraukas

2 - Pasirinkite lėtą užrakto greitį

Kaip jau minėjome, svarbiausias fotografavimo fotografavimo elementas yra užrakto greitis. Taigi norint, kad objektas būtų ryškus ir kad fonas būtų rodomas judant, turite leisti, kad užraktas būtų pakankamai atidarytas.

Norint užfiksuoti puikias fotografavimo nuotraukas, idealus užrakto greitis yra kas 1: 30 sekundės ir 1/125-oji (kuo greičiau objektas juda, tuo greičiau turi būti užrakto greitis). Šis užrakto greičio diapazonas suteikia pakankamai laiko, kad fotoaparatas galėtų užfiksuoti judėjimą nuotraukoje, išlaikant subjekto ryškumą.

3 - Naudokite trikojį

Paspaudus nuotraukas, kurios yra laikomos lėtesniu užrakto greičiu, nuotraukos gali šiek tiek pakratyti. Kad užtikrintumėte ryškias fotografavimo nuotraukas, fotoaparatą prijunkite prie trikojo arba monopodo, kad sumažintumėte fotoaparato drebėjimą panoraminio fotografavimo metu.

Gali būti, kad fotoaparato panoramoje kartu su judančiu objektu jūs taip pat perkeliate savo kūną ir įnešite šiek tiek purtyti savo fotoaparatą. Naudojant trikojį arba monopodą, fotoaparatas judesį į viršų arba į apačią sumažins ir leis fotoaparatui pastatyti pusę.

4 - tiksliai fokusuokite

Kadangi objektas sparčiai juda per jūsų rėmelį, todėl tikrai svarbu tiksliai užfiksuoti objektą. Tai galite padaryti dviem būdais, kad objektas būtų ryškus, o fonas atrodo judantis.

  • Automatinis fokusavimo metodas: jei tik pradedate fotografuoti arba jei nesate tikri dėl objekto atstumo nuo fotoaparato, visada naudokite automatinio fokusavimo techniką. Norėdami įsitikinti, kad tiksliai fokusavote objektą, įjunkite nepertraukiamo fokusavimo stebėjimo režimą (AF-C „Nikon“ ir „AI Servo“ „Canon“). Tai padeda fotoaparatui nuolat fokusuoti objektą, kai jis juda per rėmelį.
  • Rankinis fokusavimo metodas: jei esate tikras, kad atstumas, kuriuo jūsų objektas praeis, bus geriausias, tuomet geriausias būdas yra naudoti rankinio fokusavimo metodą. Sutelkite dėmesį į tašką, kur jūsų objektas bus iš anksto, ir tada perjunkite fokusavimo režimą į rankinį. Tai užtikrina, kad spustelėsite daug greičiau, nes jūsų objektyvas nebus nuolat medžiojamas. Paprasčiausiai padėkite fotoaparatą kartu su judančiu objektu ir spustelėkite kelias nuotraukas, vėliau pasirinkite geriausią.

5 - Padėkite save teisingai

Pabandykite išlaikyti tam tikrą atstumą tarp fotoaparato ir judančio objekto, kad fotoaparatas būtų pakankamai erdvėje, kad būtų galima greitai užrakinti objektą. Jei pastatysite save per arti judančio objekto, yra tikimybė, kad jūsų objektyvas nesusikoncentruos į objektą, nes atstumas yra trumpesnis už minimalų fokusavimo atstumą. Taip pat sunkiau išlaikyti objektą rėmelyje, kai jis yra labai didelis (arti).

Nuotraukų įkėlimas atrodo akį traukiantis, kai yra kontrastas, o fone yra bent dvi ar daugiau spalvų. Įsivaizduokite foną, kuriam trūksta kontrasto ir kuri turi tik vieną spalvą, tai vargu ar padidintų jūsų panoraminės nuotraukos poveikį.