5 patarimai, kaip ruošti minią

5 Tips on Cooking for a Crowd

Didžiosios grupės valgio ruošimas gali būti didžiulis. Šį atostogų sezoną, sumažinti stresą ir pasimėgauti laiku, praleistu su šeima ir draugais, vadovaudamiesi šiomis paprastomis gairėmis.

Padarykite tinkamą maisto kiekį

Kiek maisto reikia gaminti? Tai sunkus klausimas, ypač kai svečiai valgo skirtingus dydžius ir padeda sau sekundes. Paprastai planuokite apie 1 svarą (500 g) maisto vienam asmeniui, neskaitant gėrimų ar desertų. Jei norite apskaičiuoti tikslesnes sumas, naudokite toliau pateiktus siūlomus kiekius. Norint įsitikinti, kad kiekvienas turi daug, visada apvalinkite savo sąmatas.

Maisto kiekis vienam svečiui:

„Hors d’oeuvres“: nuo 4 iki 6 įkandimų per valandą
Kaulai be kaulų, mėsa arba žuvis: 1/2 svaro
Makaronai (sausas svoris) pagrindiniam patiekalui: 1/4 svaro
Bulvės: 1/4 svaro
Ryžiai arba kiti grūdai: 1/2 puodelio
Pupelės: 1/2 puodelio
Daržovių patiekalas: 1/2 puodelio
Žalios salotos: 1 1/2 puodeliai
Rolls: 2

Padarykite pakankamai saldžių patiekalų

Žemiau pateiktos sumos yra pagrįstos vienu desertu, kurį surenkate. Tačiau, jei turite daugiau nei vieną desertą, jums reikės mažiau porcijų. Kai patiekiate du ar daugiau patiekalų, kiekius sumažinkite maždaug per pusę.

Desertų kiekis vienam svečiui:

Pyragas, pyragas, pyragas: 1 gabalas
Pudding arba mousse: 1 puodelis
Ledai: 1 puodelis

Suplanuokite meniu

Pasirinkimas, ką ruošti, gali būti taip pat sumaišomas kaip ir kiek virti. Dideliam susirinkimui pasikliaukite maloniais patiekalais, kurie gali būti gaminami dideliais kiekiais. Įsitikinkite, kad turite karštų ir šaltų patiekalų ir receptų derinį, kuriuos galima padaryti iš anksto, paliekant tik vieną ar du patiekalus, kuriuos reikia padaryti renginio dieną.

Bendrinkite apkrovą

Apsvarstykite galimybę bendrai surengti renginį arba paprašyti kitų pareikšti specialių patiekalų, potluck stilių. Jei jūsų šeimos nariai yra patogūs virtuvėje, įdėkite juos į daržovių smulkinimą arba tiesiog plovimą.

Padarykite maitinimą prieš laiką

Atidarius laiko langą ir nuotaika virti, sudėkite didelį patiekalą, kuris gerai užšąla, pvz., Puodą ar čili. Paprasti padažai, tokie kaip salsos, chutnėjaus ir pesto, taip pat yra puikūs. Pabandykite užšaldyti ir virtas daržoves. Pagrindiniai patiekalai yra nuo dviejų iki trijų mėnesių, o padažai - iki šešių mėnesių, o daržovės - iki vienerių metų. Duona ir desertai šaldiklyje gali trukti maždaug mėnesį. Visada būtinai atvėsinkite maistą ir gerai užšaldykite prieš jį užšaldant, ir nedėkite per daug šaldiklių į šaldiklį.